Josef Liesler (1912-2005)

Dobrý den, domove!

litografie, 1980, 54,5 x 43,2 cm, sign. PD Liesler 80, 128/130, na zadní straně popsáno, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír

ID: 193115

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2020 18:18

Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)