Číhal

Sochař Příroda - cyklus Samorosty

6x akvarel, tužka, papír, 1x tužka, papír, 2004, 29,6 x 21 - 42 x 29,7 cm, vše sign. LD Čí 04

ID: 201879

Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:03

Aktuální cena: 160 CZK (6 €)