Karel Šimůnek (1869-1942)

Pudrující se dívka

akvarel, tužka, papír nalepený na sololitu, 1919, 100 x 80 cm, sign. LD K. Šimůnek 1919, roztržený, zvlněný papír

žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

ID: 202414

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 01. 2020 14:03

Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)