Roučka

Figura

litografie, 53,5 x 36,9 cm, sign. DU Roučka, 88/100, silně pokrčený papír

ID: 203075

Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:47

Aktuální cena: 740 CZK (27 €)