Karel Beneš (1932)

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

Pomník Jana Husa

litografie, 1989, 14,1 x 12,1 cm, sign. DU Kbeneš 89, 138/200, mírně poškozeno

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 215709

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:01

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)