Moravec (1892-1973)

Na poli (PF 1923)

tuš, akvarel, papír, 1922, 21 x 29,6 cm, sign. PD Vojt. Sedláček

ID: 215754

Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:22

Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu