Chrám sv. Mikuláše

litografie, 1984, 28,5 x 22,8 cm, sign. DU nečitelně, rám, č. 80/200, na rámu drobná poškození

ID: 215827

Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

DRAŽBA UKONČENA: 11. 02. 2020 14:35

Aktuální cena: 500 CZK (19 €)