Ladislav Pokštefl (1909)

Dům číslo 371

tuš, akvarel, papír, 21,3 x 30 cm, sign. PD L. Pokštefl, v rozích malé dírky

ID: 217013

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 01. 2021 18:41

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)