Martin Salajka (1981)

Les

litografie, 2016, 39 x 60 cm, sign. PD Martin Salajka 2016, č. 37/50

žák prof. M. Rittsteina

ID: 218755

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2021 19:45

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)