Josef Dlabal (1920-2004)

Paris (Saint Eustache)

olej, papír, 10,6 x 14,8 cm, sign. PD JDlabal, při okrajích poškozený papír

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 219337

Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 07. 2021 19:04

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)