Jaroslav Chudomel (1929)

Kubánský motiv

litografie, 1976, 15 x 17 cm, sign. PD J. Chudomel 76, pasparta, č. 30/200, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír

žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

ID: 221026

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:40

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu