Josef Dlabal (1920-2004)

Větrný mlýn

olej, plátno, 14,4 x 10,4 cm, sign. PD JDlabal

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 222235

Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2021 19:44

Aktuální cena: 350 CZK (15 €)