Josef Dlabal (1920-2004)

Jarní krajina

olej, papír, 15,6 x 11 cm, sign. PD J.Dlabal

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 223903

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2021 20:02

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu