Josef Dlabal (1920-2004)

Zasněžený most v krajině

olej, karton, 14,6 x10 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu potištěný papír

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 223904

Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2020 23:02

Aktuální cena: 300 CZK (11 €)