Karel Beneš (1932)

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

litografie, 1978, 27,2 x 25,8 cm, sign. DU KBeneš 78, č. 22/50

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 224804

Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 14:33

Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu