Josef Dlabal (1920-2004)

Barcelona (Casa Milá)

olej, sololit, 13,9 x 17,9 cm, sign. PD Dlabal

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 226209

Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 07. 2021 19:50

Aktuální cena: 700 CZK (30 €)