Rudolf Kremlička (1886-1932)

Myčky

litografie, 1920, 16,2 x 14,3 cm, PD značeno na kameni RKremlička 1920

ID: 230224

Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2020 14:18

Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu