Jan Spěváček (1973)

Kresba aktu

litografie, 2014, 42,3 x 28,5 cm, sign. PD Jan Spěváček 2014, č. 13/38

ID: 235283

Vyvolávací cena: 850 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2020 19:49

Aktuální cena: 850 CZK (32 €)

Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu