Josef Lada (1887-1957)

Zásobení na zimu

knižní litografie, 21 x 17,2 cm, poškozeno, zažloutlý, místy ušpiněný papír

člen SVU Mánes a SČUG Hollar

ID: 235373

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 19:06

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu