Wilhelm Grögler (1839-1897)

Na prednášce

akvarel, tužka, papír, 23 x 18 cm, sign. LD Grösger, papírová pasparta, na rubu razítko: Uměleská pozůstalot Fr. Kretz

ID: 236696

Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 19:22

Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)