Josef Dlabal (1920-2004)

Pohled na Vltavu v zimě

olej, plátno, 19 x 19 cm, sign. J. Dlabal

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 237597

Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 19:54

Aktuální cena: 450 CZK (18 €)