Josef Dlabal (1920-2004)

Pohled na zasněženej Karlův most

olej, karton, 7,8 x 20 cm, sign. PD J. Dlabal

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 237878

Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 19:58

Aktuální cena: 350 CZK (14 €)