Světla Žáková Štrupová (1924-1978)

Růže

litografie, 1978, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD S. Žáková-Štrupová , č. 32/45

ID: 238150

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 21:40

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)