Aleš Kublák

Hnízdění lenochů

akryl, olej, plátno, 2017, 60 x 50 cm, PD

ID: 239129

Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2019 10:32

Aktuální cena: 500 CZK (19 €)