Čestmír Janošek (1935)

Bubliny

mrazovka, 88 x 62,5 cm, při okrajích lehce poškozený papír

Provenience: z majetku autora

ID: 241196

Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:27

Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu