Aleš Lamr (1943)

Duhová obloha v modré

akvarel, tuš, papír, 1992, 31 x 22,8 cm, sign. DU A. Lamr 92

ID: 241659

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:29

Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)