Emil Kotrba (1912-1983)

Uražený pes

litografie, 12,3 x 8,6 cm, sign. PD Emil Kotrba

žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 242609

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:12

Aktuální cena: 250 CZK (9 €)