Vojtěch Sedláček (1892-1973)

Holka na trávě

litografie, 11 x 10,1 cm, sign. PD V. Sedláček 65

ID: 242614

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:23

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu