Josef Dlabal (1920-2004)

Zámek Červená Lhota

olej, karton, 11,7 x 17,5 cm, sign. PD J. Dlabal, na spodním okraji na jednom místě nepatrně odřená malba

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 243341

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 08. 2021 21:30

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu