Oldřich Kulhánek (1940-2013)

Alegorie

litografie, 1985, 10,5 x 7,3 cm, sign. PD O. Kulhánek 85

žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 243515

Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:40

Aktuální cena: 250 CZK (9 €)