Josef Liesler (1912-2005)

Dobrou noc, domove!

litografie, 1980, 48,8 x 29,8 cm, sign. PD Liesler 80, 42/130

ID: 244450

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

DRAŽBA UKONČENA: 20. 04. 2020 18:37

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)