Jana Reinerová (1946)

Karlův most v noci

litografie, 32,5 x 37,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, 1/50, mírně zažloutlý a při dolním okraji mimo tisk natržený papír

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

ID: 244610

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2020 15:55

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)