MICL (1969)

Špačci

litografie, 2018, 36 x 46,3 cm, sign. PD Micl 18, rám, 57/70, nově adjustováno

ID: 244716

Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 06. 2020 16:01

Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu