Josef Liesler (1912-2005)

Postava na lodi

litografie, 1982, 19 x 15 cm, sign. PD Liesler 82, rám, 48/200, nově adjustováno

ID: 244793

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2020 15:38

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu