Joan Miró (1893-1983)

litografie, 30,5 x 24 cm, značeno vzadu: Joan Miró, Litografia originale non firmata II Graphis Arte, Livorno, Toninelli Arte Moderna, Milano

studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

ID: 245407

Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 10:20

Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)