Petra Václavová

litografie, 1999, 48,5 x 32,5 cm, sign. PD Petra Václavová 99, 44013, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii)

ID: 245473

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:59

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)