Josef Liesler (1912-2005)

Exlibris Emanuel Křenek

litografie, 1987, 6,5 x 6,9 cm, sign. PD Liesler 87

ID: 245501

Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2020 15:07

Aktuální cena: 180 CZK (8 €)