Josef Liesler (1912-2005)

Exlibris J. Souverein

litografie, 9,3 x 7 cm, sign. LD Liesler

ID: 245502

Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2020 15:08

Aktuální cena: 80 CZK (4 €)