Karel Beneš (1932)

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

Milovnice hudby

litografie, 1984, 11,5 x 8 cm, sign. DU KBeneš 84, pasparta, č. 160/180, mírně zažloutlý papír, mimo tisk politá pasparta

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 245895

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:35

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)