Max Švabinský (1873-1982)

Turnovské skály

litografie, 24,6 x 17,6 cm, značeno na kameni MŠvabinský, původní litografická příloha ke knize: Malíř Max Švabinský, Dvacet pět obrazů s poznámkami o době a díle, 1945, Praha , mírně zažloutlý papír

ID: 245901

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:41

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)