Stanislav Diviš (1953)

Dva světy

litografie, 1998, 34,5 x 27 cm, sign. PD Di, č. 39/100

studium restaurování na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

ID: 245925

Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 12:05

Aktuální cena: 600 CZK (23 €)