Václav Fiala (1891-1968)

Kytice narcisů a tulipánů

litografie, 43 x 31 cm, sign. PD V. Fiala, papírová pasparta

ID: 247044

Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 22:56

Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu