Jiří Bouda (1934-2015)

Radnice (Ex Libris PK)

litografie, 1990, 9,2 x 6,6 cm, sign. DU Jiří Bouda 90, při levém okraji zašpiněný papír

ID: 247056

Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 22:58

Aktuální cena: 90 CZK (4 €)