Ženy u vody
olej, plátno, 1934, sign. LD B. Ullrych, pasparta
Antiqari.at Radhošťská
ID: 249224
Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2022 18:04
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Antiqari.at Radhošťská
ID: 249224