Josef Liesler (1912-2005)

Hlavy

litografie, 1965, 12 x 8,5 cm, sign. DU Liesler 65

ID: 249628

Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2020 20:26

Aktuální cena: 520 CZK (21 €)