Josef Liesler (1912-2005)

Pohled

litografie, 1968, 9,8 x 12,5 cm, sign. LD Liesler 68, nepatrně zažloutlý papír

ID: 249629

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2020 20:28

Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu