Josef Liesler (1912-2005)

Žena s býkem

litografie, 1979, 17,3 x 8,6 cm, sign. DU Liesler 79

ID: 249631

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2020 20:32

Aktuální cena: 550 CZK (22 €)