Mušličková Madona
litografie, 1986, 16,6 x 8,3 cm, sign. DU Liesler 86
Antiqari.at Radhošťská
ID: 249633
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2022 20:56
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu