Josef Liesler (1912-2005)

Miroslav Horníček

litografie, 1979, 8,1 x 13,5 cm, značeno PD Liesler 79

ID: 249634

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2020 20:38

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu