Jaroslav Valečka (1972)

Měsíčná noc

litografie, sign. PD J. Valečka, č.50/100

ID: 251348

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 19:28

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu